Każdy rodzic doskonale wie, że zabawka zabawce nie równa. Niektóre służą tylko po to, aby dziecko zajęło sobie czas, inne z kolei przy okazji zabawy edukują malucha i rozwijają jego zdolności. Staramy się dla naszych dzieci wybierać zabawki głównie z tej drugiej kategorii, które rzeczywiście coś wnoszą do życia naszego malucha. 

Edukacyjne i bezpieczne zabawki

lelin zabawkaJeszcze do niedawna panowała moda głównie na plastikowe zabawki bowiem w większości wykonywało się je właśnie z tego tworzywa sztucznego. Na szczęście takich zabawek jest na rynku coraz mniej, a ich miejsce zajmują drewniane zabawki, które są w pełni bezpieczne dla naszego malucha. Do takich firm produkujących drewniane i bezpieczne zabawki zalicza się marka Lelin zabawka którą kupimy przed trafieniem do sklepu przechodzi szereg rygorystycznych testów dotyczących jej bezpieczeństwa. Drewno jest naturalnym surowcem, a zatem nie uczuli naszego malucha, ani też żadne odpryski nie zrobią mu krzywdy. Do malowania zabawek używana jest ponadto farba całkowicie pozbawiona szkodliwych substancji. Marka Lelin oprócz tego, że produkuje zabawki bezpieczne stawia również na edukację naszego malucha. Każda zabawka tej firmy uczy dziecko poznawać świat, ale oprócz wiedzy rozwija również jego zdolności manualne, ćwiczy koncentracje oraz myślenie logiczne, czy też dba o odpowiedni rozwój funkcji motorycznych.

W sklepach tej firmy znajdziemy najróżniejsze zabawki przeznaczone dla najmłodszych, ale również tych starszych dzieci. W sklepie możemy znaleźć logiczne układanki pozwalające dziecku poznać kształty i kolory, sznurowane przewlekanki trenujące palce naszego dziecka, czy magnetyczne cyferki uczące dzieciaka liczenia. W sklepie znajdziemy także zabawki odzwierciedlające przedmioty codziennego użytku, więc nasze dziecko dzięki nim dowie się, jak działa toster, mikser, odkurzacz, czy jak robi się zakupy w sklepie. 

 

Kategorie: Rodzina