Sztuka filmowa od zawsze była moją wielką pasją. Starałam się przez wszystkie młodzieńcze lata zgłębiać jej tajniki, aby po ukończeniu szkoły średniej móc zdawać na kierunek związany z reżyserią filmową. Każdy element tworzenia filmu jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim ogromną pasją, dzięki której mogłam spełniać się zawodowo. 

Wynajęcie studia i hali zdjęciowej w Warszawie 

studio filmowe Warszawa wynajemFilm od wielu lat jest dla mnie drogą do samorealizacji, staram się spełniać swoje marzenia, a dzięki wrodzonej upartości udało mi się skończyć moje wymarzone studia i po kilku latach mogłam rozpocząć swoje zawodowe życie w Warszawie. Realizacja mojego pierwszego, wymarzonego filmu pełnometrażowego wymagała wielu wyrzeczeń, jednak gdy wraz z najlepszymi przyjaciółmi ze studiów odpowiedzialnymi za poszczególne elementy tworzenia filmu założyliśmy naszą pierwszą zbiórkę crowdfundingową, czuliśmy, że zbierzemy odpowiednie środki na realizację naszego projektu, dlatego też nie czekając na zakończenie zbiórki, postanowiliśmy przystąpić do kolejnych etapów tworzenia filmu. Jeśli chodzi o studio filmowe Warszawa wynajem takich lokali ma na absolutnie wysokim poziomie. W krótkim czasie udało nam się znaleźć odpowiedni lokal i już wkrótce mogliśmy przystąpić do pracy. Studio filmowe stało się dla nas drugim domem, a większość zdjęć kręciliśmy w środku. Dzięki dużej powierzchni hali filmowo-zdjęciowej mogliśmy przygotować odpowiednie aranżacje, a pomieszczenia do garderoby i wizażu spełniły nasze wszelkie oczekiwania. Głęboko wierzyliśmy w swój projekt i chciałam, aby każdy element naszego filmu został pieczołowicie przygotowany i dokończony. Postprodukcja, montaż, dźwięk i oświetlenie sprawiły, że nasze dzieło stało się naprawdę realne.  Po skończeniu wszystkich prac, byliśmy gotowi do tego, żeby udostępnić nasz film w darmowym serwisie internetowym. Nasze wspólne marzenie się spełniło, a film z gatunku fantasty obejrzało mnóstwo użytkowników Internetu. 

W sztuce filmowej odnajdujemy mnóstwo elementów, które połączone razem tworzą wyjątkowy pełnometrażowy film. Każda z osób pracująca przy naszym wspólny filmie włożyła mnóstwo energii w tworzenie naszego wspólnego dzieła. Również, dzięki studiu filmowemu mieliśmy możliwość realizacji naszego projektu na każdym z etapów jego powstawania, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Kategorie: Fotografia