Od zawsze, kiedy wybierałam się na wycieczki z moją najbliższą grupą koleżanek, to stałym punktem naszych podróży, niezależnie od tego gdzie się wybierałyśmy, było wybranie się do jakiegoś fajnego miejsca na jedzenie. Oczywiście robiłyśmy zakupy, zwiedzałyśmy charakterystyczne miejsca, ale odpowiednia restauracja również była absolutnym obowiązkiem takich wycieczek.

Wybranie się do najlepszych restauracji w Toruniu

najlepsze restauracje toruńTakich wycieczek z moimi koleżankami organizowałyśmy mnóstwo. Były takie okresy, gdzie dosłownie w każdy weekend gdzieś się wybierałyśmy. I zawsze wcześniej szykowałyśmy sobie plan podróży z wyborem miejsc, do których musiałyśmy zajrzeć. Rzadko decydowałyśmy się na spontaniczne zwiedzanie. Gdy wcześniej się przygotowywałyśmy, to miałyśmy większe szansę na wybranie najlepszych restauracji, aby zjeść coś wyjątkowo dobrego. A jeżeli już chodzi o najlepsze restauracje Toruń absolutnie skradł nasze serca. Byłyśmy w tym pięknym mieście kilkukrotnie i za każdym razem miałyśmy wielki dylemat, czy odwiedzać te same restauracje, czy nowe. Wszystko dlatego, że jedzenie serwowane w tym mieście jest nieziemskie. Pod kątem kulinarnym uważamy wszystkie, że Toruń jest absolutnym topem. Mamy swoje ulubione najlepsze restauracje w tym mieście i musimy się przyznać, że czasami w trakcie jednego wypadu udajemy się nie do jednego takiego miejsca, ale nawet do dwóch, byleby nie przegapić okazji na coś dobrego.

Mimo że Toruń mamy już właściwie zwiedzony wszerz i wzdłuż, to i tak jest to częsty punkt naszych podróży. Jeśli nie docelowy, to przynajmniej przejściowy. Wszystko dlatego, aby móc co jakiś czas skorzystać ze świetnej oferty wyjątkowych restauracji z przepysznym jedzeniem, jakie są w tym mieście do wyboru dla odwiedzających.

Kategorie: Gotowanie