Chcąc wyremontować pokój córki z okazji jej osiemnastych urodzin początkowo planowałam wymienić wszystko, co się tylko dało, lecz po odwiedzeniu sklepów z asortymentem remontowym oraz budowlanym doszłam do wniosku, że to troszkę bez sensu zwłaszcza, że odświeżyć pokój można znacznie łatwiejszymi i prostszymi sposobami.

Piękna fototapeta do pokoju 

fototapetyMoja córka na osiemnaste urodziny zażyczyła sobie tego, abyśmy wraz z mężem odświeżyli nieco wygląd jej pokoju. Choć umawiałyśmy się na to, że remont będzie miał miejsce pod koniec miesiąca po jej urodzinach to postanowiłam zrobić jej niespodziankę i korzystając z faktu, że córka na parę dni z okazji urodzin wybywa z domu, to właśnie w tym momencie przeprowadzić remont u niej w pokoju. Wiedziałam, że mam mało czasu i początkowo nieco mnie to stresowało, ale wizyta w sklepie z artykułami remontowymi zainspirowała mnie do tego w jak prosty i szybki sposób mogę zmienić wygląd pokoju mojej córki nie do poznania. Wszystko za pomocą pięknej fototapety 3D jaką ujrzałam w sklepie. Moja córka uwielbia kolor fioletowy, a właśnie w tym kolorze była ta fototapeta. Kolor fioletu tworzył tło, a na środku widniała przepiękna lilia będąca z kolei ulubionym kwiatem mojej córki. Pomyślałam, że lepiej trafić nie mogłam, więc od razu z miejsca zakupiliśmy z mężem tę fototapetę.

Na grafice prezentowała się ona cudownie, ale dopiero po jej naklejeniu efekt był niesamowicie spektakularny. Spodobał nam się on do takiego stopnia, że postanowiliśmy też w przyszłości zakupić fototapetę do naszej sypialni. Korzystając z wizyty w sklepie zakupiliśmy także specjalne okładziny na meble i nowe uchwyty do otwierania szafek zmieniając ich wygląd nie do poznania. Teraz pokój mojej córki prezentował się niezwykle modnie i nowocześnie, a ja sama byłam pełna podziwu, jak można go odmienić za tak niewielką kwotę.

Kategorie: Usługi