Matura czy wesele najlepszej przyjaciółki to imprezy, na których każda kobieta chce wyglądać olśniewająco. Poszukiwania odpowiedniej kreacji zaczynają się na długo przed tym ważnym wydarzeniem. Wtedy zazwyczaj szukamy inspiracji w sklepach bądź Internecie.

Idealna sukienka na wesele przyjaciółki

sukienki szyte na miaręKiedy otrzymałam zaproszenie na ślub swojej najlepszej przyjaciółki wiedziałam, że kreacja, którą na siebie założę musi być elegancka a przy tym zjawiskowa. Już na kilka miesięcy przed tą ważną uroczystością rozpoczęłam poszukiwania najpiękniejszej sukni. Odwiedziłam mnóstwo sklepów z odzieżą damską, z sukniami wieczorowymi, ale niestety albo nie było sukienek w moim rozmiarze albo coś mi nie pasowało. Niestety mam problem z odzieżą, ponieważ jestem wysoka i szczupła. Dlatego postanowiłam udać się do krawcowej, której powierzyłam uszycie wymarzonej przeze mnie sukni. Pomysł uszycia kreacji podpowiedziała mi koleżanka, która wiedziała o tym, że nie mogę znaleźć niczego w sklepach. Sukienki szyte na miarę to świetne rozwiązanie dla osób, które tak jak ja ze względu na budowę ciała czy szczupłą sylwetkę nie mogą znaleźć niczego co by im odpowiadało w sklepach.  Poza tym mogłam łączyć różne kolory ze sobą, wybrać zwór czy wzory w jakie miała być sukienka. W sklepie jesteśmy zmuszeni kupić taką kreację jaka dostępna jest na stanie. W przypadku szycia na miarę to ja decyduję z jakiego materiału ma być wykonana sukienka, jaką ma mieć długość czy dodatki.

Moim zdaniem sukienki szyte na miarę to świetne rozwiązanie i bardzo często dużo tańsze niż zakup sukienki z sklepie stacjonarnym bądź internetowym. W przypadku sklepów internetowych czas oczekiwania na dostawę może być długi albo problemy z dostarczeniem spowodują, że nasza kreacja może nie przyjść na czas.