Rok temu otworzyłam swój własny salon kosmetyczny. Uważam, że żeby przyciągnąć klientki do salonu należy go w odpowiedni sposób urządzić. W moim przypadku najwięcej funduszy wydałam na przepiękne solidne krzesła z kołatkami. Mój salon to połączenie świetnych i profesjonalnych zabiegów z naprawdę niezwykłym wystrojem.

Ulubionym elementem wyposażenia są krzesła pikowane

solidne krzesło pikowane z kołatkąWydawać by się mogło, że w salonie kosmetycznym najważniejsze są oferowane zabiegi, ale tak naprawdę na sukces salonu składa się naprawdę wiele rzeczy. Moje klientki chwalą też to, w jaki sposób zaaranżowany jest mój salon. Oczywiście są też bardzo zadowolone z zabiegów i doświadczenia jakie posiadam jako kosmetyczka. Często jednak zdarza się tak, że dostaję pochwały na temat pięknego wyglądu mojego salonu, w szczególności krzeseł. A jakie krzesła znajdują się w moim salonie? Przy każdym ze stanowisk znajduje się solidne krzesło pikowane z kołatką. Krzesła są w różnych kolorach, ponieważ nie chciałam by mój salon wyglądał nudno. Siedziska są utrzymane w bardzo eleganckim stylu – jest to połączenie miękkiego materiału z wykonanymi z drewna bukowego nogami. Nie chciałam by krzesła wyglądały aż nadto poważnie, więc kupiłam krzesła z kołatkami, które dodają im bardziej modernistycznego wyglądu. Piękne tapicerowane kolory sprawiają, że wnętrze salonu wygląda lekko i wesoło.

Uwielbiam swoją pracę. Cieszę się że zainwestowałam w dobre i solidne krzesła tapicerowane posiadające długą gwarancję użytkowania. Jestem pewna, że mebla będą u mnie w salonie przez kilka lat. Krzesła, które mam są naprawdę wygodne, co ogromnie mnie cieszy bo komfort moich klientek jest sprawą pierwszorzędną. Myślę również nad zakupem takich krzeseł do swojego domu, na przykład do jadalni.