Odpoczynek podczas urlopu to podstawa. Jedni wolą relaks nad jeziorem, inni wybierają góry. Wciąż jednak największą popularnością latem cieszą się nadmorskie miejscowości. Do zaoferowania mają nie tylko plażę, ale też wiele innych atrakcji.

Wybierz hotel z widokiem na Bałtyk

hotele w ustce z widokiem na Morze BałtyckieJeśli zależy wam na wypoczynku nad morzem, w dodatku liczycie na zdrowe otoczenie, to macie do wyboru sporo uzdrowiskowych miejscowości na Pomorzu. Jedną z możliwości jest Ustka. Znany port rybacki, w którym można zwiedzić także latarnię, bunkry czy Muzeum Chleba, a inną atrakcją jest syrenka, która spogląda w stronę morza. Można także wybrać się na wyprawę rowerową albo spływ kajakowy, na spacer promenadą, zobaczyć spichlerz portowy czy park uzdrowiskowy. Na bazę noclegową w Ustce nie ma co narzekać. Znajdziecie tam wiele różnych opcji, od hoteli przez pensjonaty, na domkach kończąc. Warto podkreślić, że hotele w ustce z widokiem na Morze Bałtyckie to również świetna propozycja na miejsce noclegowe. Nie dość, że znajdziecie znakomitą ofertę restauracyjną i wygodę, to jeszcze macie fantastyczne obrazki za oknem. Oczywiście do dyspozycji także parking, co jest niezwykle komfortowym udogodnieniem podzas wakacji. Zresztą sam fakt, że nocujecie blisko morza, jest ogromnym atutem. Wystarczy moment i jesteście na plaży. A po chwilach spędzonych na opalaniu szybko można wrócić do pokoju. Czego chcieć więcej?! Jeśli na urlop wybieracie się z dziećmi, warto poszukać miejscówki z placem zabaw bądź innymi atrakcjami dla najmłodszych.

Nie ma więc wątpliwości, że wakacje w Ustce mogą się okazać świetną przygodą. Tym bardziej że plaża w tej miejscowości jest bardzo popularna, a to latem poważny argument dla turystów. Urlop można więc spędzić w miejscu pełnym atrakcji i bogatym w jod.

Kategorie: Turystyka