Niedługo zostanę matką chrzestną mojego bratanka. Umówiliśmy się z moim bratem, że ja zakupię młodemu ubranko do chrztu, ponieważ tak się przyjęło, że to chrzestna jest za to odpowiedzialna. Zresztą ja sama bardzo chciałam się tym zająć, ponieważ uwielbiam oglądać ubranka dziecięce. Nie da się ukryć, że zakup ubranka do chrztu do niezwykłe wydarzenie. 

Wygodny garniturek dla bratanka

ubranka do chrztuZ bardzo dużym zapałem udałam się na poszukiwania ubranka do chrztu. Koło mnie jest kilka punktów, w których już wcześniej widziałam fajne rzeczy. Już do dłuższego czasie wiedziałam, że będę chrzestną, więc przy okazji patrzyłam i oglądałam rożne garniturki. Wiadomo, że najważniejsze przy wyborze ubranka do chrztu jest komfort małego człowieka, który będzie w tym chodził. Podczas oglądania witryn sklepowych szczególnie jeden komplet przypadł mi do gustu. Weszłam, żeby zobaczyć jak jest uszyty i czy mojemu bratankowi będzie w nim wygodnie. Garniturek składał się z granatowych spodenek w białą, grubą kratkę oraz granatowej, gładkiej marynarki. Do całego zestawu dołączony był kaszkiet co nadawało całości niesamowitego uroku. Garnitur był wykonany z bardzo przyjemnego w dotyku materiału. Sprzedawca poinformował mnie, że jest to stu procentowa bawełna, więc maluszek na pewno nie będzie się w tym pocił. Co jest bardzo ważne biorąc pod uwagę, że chrzciny odbędą się w czerwcu. Wysłałam zdjęcie ciuszków do mojego brata i jego żony czy akceptują i po uzyskaniu ich zgody zakupiłam komplecik.

Garnitur świetnie leży na małym. Udało mi się dopasować rozmiar, więc małemu powinno być wygodnie w tym ubranku do chrztu. Wiadomo, że nie będzie w nim cały czas, ponieważ zapewne zdarzy mu się ubrudzić i trzeba będzie go przebrać, ale na ceremonię w kościele jest to strój jak znalazł. 

 

Kategorie: Zabawki