Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Cierpię na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Oznacza to, że mam duże problemy związane z poruszaniem się, bo pojawiły się przykurcze na kończynach dolnych. Rehabilitant polecił mi zakup wózka inwalidzkiego typu skuter, bo dzięki takiemu pojazdowi mogłabym być mobilna i bardziej samodzielna. Rehabilitant wysłał mi nawet link do strony sklepu medycznego.

Innowacyjne skutery inwalidzkie w niskich cenach

wózek inwalidzki typu skuter z oświetleniemMam teraz wolną chwilę, więc wejdę na ten adres strony internetowej i przejrzę dostępna ofertę sprzedażową. Zależy mi na tym, aby pojazd posiadał praktyczny koszyk na zakupy, klakson i akumulator żelowy. Czytałam, że akumulator żelowy rzadko się ładuje i można już po jednym ładowaniu przejechać pięćdziesiąt kilometrów. Znalazłam taki wózek inwalidzki typu skuter z oświetleniem ledowym, czyli najnowocześniejszym na rynku. Pojazd jest w kolorze grafitowym, na co od razu zwróciłam uwagę. Spodobało mi się również to, iż skuter ma solidne amortyzatory i duże koła, bo chciałabym jeździć po moim ulubionym lesie. Jeśli chodzi o cenę tego pojazdu to jest ona dosyć niska. Natrafiłam na niebywałą zniżkę, która wynosi dwadzieścia procent. Wygląda na to, że za skuter zapłaciłabym tylko trzy tysiące złotych. Przesyłka jest gratis, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Innym walorem pojazdu jest pięcioletnia gwarancja i darmowe serwisowanie.

Zanim dokonam zakupu, zadzwonię do rehabilitanta i zapytam się go, czy wybrany przeze mnie model skutera jest dla mnie odpowiedni. Może się okazać, że rehabilitant doradzi mi inny model. Jeżeli jednak uzna, że skuter nadaje się dla mnie, to zdecyduję się go zakupić. Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj uzyskam od niego odpowiedź, bo chciałabym jak najszybciej zacząć jeździć.