Palenie marihuany, zwłaszcza medycznej, nie jest najbardziej fortunnym rozwiązaniem, albowiem w ten sposób nie tylko go marnotrawimy, ale także dostarczamy do organizmu mnóstwa substancji smolistych oraz dziesiątków kancerogennych związków.

Sklepy z suszem konopnym

sklep z suszemMedyczna marihuana CBD, jest produktem o właściwościach leczniczych, toteż nie należy jej przyjmować z tytoniem, jak to ma w zwyczaju wiele osób. Palenie jej solo to także niedobry sposób, albowiem inhalujemy się wtedy dymem, który przesycony jest toksycznymi związkami, mającymi degenerujący wpływ na nasze drogi oddechowe oraz płuca. Dlatego warto rozważyć kupno urządzenia do waporyzacji. Bowiem w waporyzatorach nie dochodzi do spalania, a susz jest jedynie podgrzewany, co prowadzi do odparowania z niego wszystkich czynnych substancji, na czele z kannabidiolem. Ten sposób jest także sposobem na zaoszczędzenie gotówki, bowiem będziemy potrzebowali znacznie mniejszych ilości suszu. Jest tak, ponieważ waporyzatory mają bardzo małe komory na susz, najczęściej mieszczące nie więcej niż 0,2 grama. Mimo tak małej ilości, osiągamy maksymalny efekt działania, gdyż marihuana CBD jest odparowywana do końca. Sklep z suszem to najlepsze miejsce do tego, by zakupić nie tylko materiał roślinny, ale także nowoczesny waporyzator. Dobre sklepy konopne mają w tej kwestii naprawdę duży wybór i możemy tam kupić zarówno urządzenia z niskiej, średniej, jak i wysokiej półki. Co prawda ceny vaporizerów nie należą do niskich, ale zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Temperatura spalania jest dla suszu zbyt wysoka, w związku z czym większość składników czynnych ulatuje bezpowrotnie z dymem. Tak naprawdę czyni to jej palenie mało efektywnym, a straty w suszu sięgać mogą nawet sześćdziesięciu procent.