Przez bardzo długi czas pracowałem w różnego rodzaju firmach. Nie każdy porządnie przykładał się do kwestii BHP – szkolenia nieraz były przeprowadzane w taki sposób, że nie wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Uznałem, że czas coś zmienić – postanowiłem samemu wejść do tej branży.

Przeprowadzanie szkoleń podnoszących bezpieczeństwo

szkolenia bhp dla pracowników z RzeszowaWychodziłem z bardzo prostego założenia – prawda jest taka, że nie ma niczego ważniejszego od bezpieczeństwa. Co z tego, że ktoś ciężko pracuje całymi dniami, skoro nie znając zasad bezpieczeństwa może coś sobie zrobić, i następny miesiąc przeleżeć w szpitalu. Nie trzeba wiele by tego uniknąć – wystarczy poprowadzić szkolenie w taki sposób, by każdy mógł zrozumieć każde zagadnienie. Wszak istnieją branże, w których BHP jest niezwykle istotne – nie wyobrażam sobie pracy na budowie czy magazynie bez odpowiedniego przeszkolenia. Zrobiłem wszystkie możliwe kursy, zacząłem czytać książki i zdobywać uprawnienia. Chciałem móc przeprowadzać szkolenia bhp dla pracowników z Rzeszowa na najwyższym poziomie. Wiedziałem, że zostanie to odpowiednio docenione. Prawda jest taka, że się nie pomyliłem. Gdy tylko wieści o moich doskonałych szkoleniach się rozniosły, zostałem jednym z najchętniej wybieranych szkoleniowców. Widziałem po ludziach, którzy przychodzili na szkolenia, że faktycznie uczą się wiele, i wiele rozumieją z tego, co przekazywałem. Czułem, że robię coś dobrego – dzięki mnie wszyscy ci ludzie będą znacznie bezpieczniejsi w pracy, niezależnie od stanowiska i branży.

Jako doświadczony szkoleniowiec wiedziałem, że nie mogę spoczywać na laurach. Tematyka bezpieczeństwa zresztą bardzo mnie interesowała, dlatego z przyjemnością szukałem na jej temat jak najwięcej informacji. Być może to właśnie dlatego byłem takim dobrym trenerem.

Kategorie: Usługi