W sklepach konopnych dostaniemy co najmniej kilkanaście, zupełnie różnych produktów z kannabidiolem. Co prawda, pasty, nie należą do tych najbardziej popularnych, jednakże jest to tylko kwestia tego, że nie promuje się ich równie intensywnie, jak np. olejów.

Skuteczne pasty CBD

pasta cbdKannabidiol (CBD) jest aktywną substancją czynną, którą znajdziemy tylko w konopiach. Czyni ją to unikalną, a co za tym idzie – wysoce pożądaną. Toteż nie ma się co dziwić, że ceny produktów konopnych, w tym past, na pewno nie należą do najtańszych. Natomiast są one na pewno niższe od kosztów zakupu olejów konopnych. A podkreślić trzeba, że w pastach znajdziemy równie wysokie stężenie CBD, jak w olejach, czyli takie, sięgające pięćdziesięciu procent. Pasty natomiast sprzedawane są w specjalnych plastikowych opakowaniach, wyposażonych w tłok, przez co przypominają strzykawki. Nie mają natomiast ostrego zakończenia, a raczej ledwie wystający, wąski otwór, z którego dozuje się wyrób. Pasta CBD dostępna jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, z tym, że w tych drugich mamy do czynienia z dużo bardziej bogatym i zróżnicowanym asortymentem. Natomiast jeśli chodzi o ceny, to zarówno sklepy stacjonarne, jak i online, mają je mniej więcej na takim samym poziomie, a jeżeli różnice występują, to jest to kwestia nie więcej niż dwudziestu złotych. Gdy chodzi o czas realizację zamówień w sklepach online, to najczęściej są one wysyłane w dwadzieścia cztery godziny.

Wiele osób, które dotychczas stosowały oleje konopne, zaczyna się zastanawiać nad zmianą, gdyż terapia z ich zastosowaniem jest naprawdę bardzo kosztowna. Pasty są dla nich doskonałą alternatywą, ponieważ dostajemy równie wysoką zawartość leczniczego kannabidiolu, a płacimy znacznie mniej.