Marihuana CBD to produkt legalny i w stu procentach bezpieczny, albowiem zawiera jedynie śladowe ilości tetrahydrokannabinolu (THC), który to jest aktywnym składnikiem konopi, odpowiedzialnym za uzależnienie oraz odurzenie.

Sklepy z suszem konopnym

susz konopnyKoszt zakupu grama najtańszej, medycznej marihuany oscyluje w granicach 30-35 złotych, jednak, gdy zdecydujemy się na zakup w pakiecie liczącym 10 gramów, to nie zapłacimy raczej więcej niż 270-290 złotych. Dlatego też większość konsumentów decyduje się na zakup większej ilości, gdyż pozwala to poczynić spore oszczędności. Susz CBD wykazuje silne działanie przeciwbólowe, antynowotworowe, przeciwpsychotyczne i przeciwzapalne, toteż spektrum jego zastosowania jest naprawdę szerokie. Wygląda, pachnie i smakuje dokładnie jak jego nielegalny odpowiednik, ale z tą różnicą, że przyjmuje się go w celach leczniczych, a nie rekreacyjnych, gdyż nie ma właściwości odurzających. Wynika to ze śladowej zawartości psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu, który w konopiach odpowiada za „high” oraz uzależnienie. Jeżeli chcemy kupić susz konopny, to najlepiej zrobić to w jednym z polecanych sklepów online, albowiem znajdziemy w nich dużo większy wybór i najniższe ceny. Dla wielu konsumentów medycznej marihuany to właśnie spektrum wyboru jest najważniejsze, bowiem próbowanie nowych odmian leży w ich naturze i urozmaica przyjmowanie CBD. Wiele osób decyduje się stosować susz konopny, jako alternatywę dla innych produktów konopnych, jak oleje, czy pasty.

Jak widać, koszt legalnej marihuany jest relatywnie niski i nie stanowi obciążenia dla portfela, jak na przykład olej i pasty, które mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Ważne jest, by wiedzieć, że oprócz CBD, medyczny susz zawiera także mnóstwo innych, czynnych składników.